TEOTERM

Informacje o firmie TEO TERM

Firma TEO TERM posiada największe doświadczenie i infrastrukturę na rynku krajowym pozwalającą na tworzenie jednych z najlepszych promienników na świecie.

Od ponad 10 lat jesteśmy czołowym producentem promiennikowych systemów grzewczych opartych na przekazie ciepła bezpośrednio do odbiorcy. Nasza firma jest producentemTEO TERM budynek siedziby firny posiadającym największe doświadczenie na rynku krajowym w produkcji urządzeń promiennikowych. Czas, który poświęciliśmy na rozwój firmy spożytkowaliśmy z sukcesem na stworzenie unikalnego produktu - promiennika ciepła TERM2000®. Promienniki ciepła TERM2000 zaprojektowane zostały w 2000 roku głównie z myślą o ogrzewaniu obiektów sakralnych. W procesie projektowania szczególny nacisk położono na efektywność działania urządzenia oraz estetykę, która w połączeniu z wyjątkową dbałością o jakość produktu pozwoliła zdobyć uznanie konsumentów i wypromować urządzenia przeznaczone nie tylko dla obiektów sakralnych, ale także dla odbiorców indywidualnych. Dzięki temu firma TEO TERM należy dziś do wiodących europejskich producentów elektrycznych promienników kwarcowo-halogenowych. Nasze reflektory ciepła TERM2000® działają w najdalszych częściach świata i stały się wyznacznikiem standardów w ogrzewnictwie promiennikowym. W Europie TERM2000® zaliczane są do produktów innowacyjnych z tzw. "wyższej półki".

Trafiając do naszej firmy znajdują Państwo zarówno urządzenia grzewcze o najwyższej jakości, jak i przedsiębiorstwo, które w swoich działaniach zapewnia klientom najwyższy standard obsługi, a pracownikom stabilne warunki pracy.

Najważniejsze daty dla TEO TERM:

Zapraszamy do obejrzenia filmu ukazującego wycinek z dnia naszej pracy.